Natočení svatebního videoklipu od Amazingvideo všem doporučujeme! Kameraman Petr odvedl během svatebního dne výbornou práci a skvěle spolupracoval také s fotografkou. S výsledným videem jsme moc spokojeni, záběry jsou skutečně nápadité, hudba je vhodně zvolena. Navíc jsme video obdrželi již několik dní po svatbě. Takže neváhejte, je to správná volba!

Adéla


Honza je profesionální, velice šikovný a plný nápadů, které využil při natáčení naší svatby. Udělal nám krásná videa, ve kterých jsou zachyceny všechny emoce, které jsme ten den prožívali. První video, jsme dostali dva týdny po svatbě a stálo za to. Honzu naprosto doporučujeme! Jsme rádi, že byl součástí, naší svatby. Děkujeme

Jana


Lépe jsme si na Náš velký den D vybrat nemohli. Totální nasazení v mém případě až skoro nemožných požadavků, které splnili do puntíku. Ještě jednou děkuji

Gabka


Velká spokojenost. Jsme rádi, že nám splnili naše veškeré přání. Doporučujeme 👌🏼

Jitka


Vybrali jsme si za kameramana právě Honzu a vůbec jsme tím neprohloupili. Byl vtipný, přátelský a v podstatě hlavně nenápadný, ani jsme nevěděli, kdy nás vlastně točí, což pro uvolnění všech je hrozně důležité. Myslím si,že je dost kreativní, takže bych mu nechala volnou ruku. Díky němu máme nádhernou vzpomínku na jeden z nejkrásnějších dní v našem životě. Takže jemu ještě jednou moc děkuji a ostatním ho vřele doporučuji.

Daniela 


Děkujeme moc za skvělé zpracování videa, které předčilo naše očekávání. Od začátku byla velmi dobrá domluva, příjemná schůzky ohledně našich představ a detailů našeho dne D, samotné natáčení až po postprodukci videa. Můžeme jen doporučit! Profesionální a kvalitní.

Marcela


Dlouho jsme váhali, jakého kameramana vybrat. Prohlíželi jsme několik stránek, nespočet videí. A pak jsme narazili na Amazingvideo, kdy nás hned první klip vzal za srdce a řekli jsme si jo, to je ono. Kontaktovali jsme je a k našemu štěstí se o nás postaral Péťa Rehanek, kterého musím na 1000% doporučit. Naprosto úžasný kameraman, přátelsky a usměvavý, díky kterému zapomenete, že vás vůbec natáčí a celý den si jen užíváte a pak vykouzlí neskutečně krásné video, které zachycuje nejkrásnější momenty. Ochota je na 1. místě i když ho ,,naženete" do polorozpadlé budovy. Za mě TOP kameraman, nemohli jsme vybrat lépe. Péťovi tímto ještě jednou děkujeme!
M&K

Michaela


Při svatebních přípravách jsme pomýšleli na svatební video a s tím jsme řešili myšlenku, koho si vybrat, když nikoho neznáme. Přes google jsme si našli kontakty na různé firmy, prohlídli jsme si různá videa a zastavili jsme se na webových stránkách na "Amazingvideo". Nikdy už bychom nevolili jinak:-).
Výsledkem jsou úžasná a kvalitní videa ve formě videoklipu a delšího videa, které prezentuje všechny důležité momenty a střípky ze svatebního dne od ranních příprav do večerní zábavy:-).
Z naší strany jsme maximálně spokojení s "Amazingvideo" a vřele doporučujeme využít nejen dalším budoucím novomanželům, ale třeba i rodinným setkáním, oslavám, firemním teambuildingům a jiné. Oceňujeme vysokou profesionálnost, zodpovědnost, přístup, ochotu, vstřícnost, kvalitu, neskutečně rychlé jednání, vzájemnou důvěru a podporu.
Užili jsme si celý nádherný svatební den za přítomnosti úžasného, velmi příjemného, společenského, komunikativního, vstřícného a obětavého p. kameramana, který zachytil celkovou svatební atmosféru, emoce a různé detaily z našeho dne D.
Byli jsme naprosto spokojeni a určitě můžeme jen a jen doporučit:-):-):-).
PS: p. kameramanovi srdečně děkujeme

Karolína