Rezervace pro rok 2024 spuštěny


Svatby

Jenom život, který žijeme pro druhého, stojí za to. "Albert Einstein"


Informace

První setkání 

První na řadě je osobní schůzka, kde si řekneme všechny důležité informace. Připravte si všechny nápady a podmínky, jak by mělo přesně Vaše video vypadat. Fantazii se meze nekladou a jsme otevřeni každé myšlence. Budete se dopravovat vrtulníkem? Žádný problém, naše technika natočí všechny detaily i v útulném kokpitu. Pokud si ale nechcete lámat hlavu nad finální verzi videa, nevadí. Máme za sebou již mnoho svateb a dokážeme se vším poradit, pokud nám dáte volnou ruku, vytvoříme jedinečnou vzpomínku navěky.


Den D 

I přes to, že jsme během svatebního dne "neviditelní" zachytíme všechny okamžiky a emoce po celou dobu naší působnosti. Chováme se tak, abychom nikoho nerušili a byli opravdu diskrétní. Vy si užíváte velkého životního kroku a my vytváříme jedinečnou vzpomínku. Naše působnost v den D je jen na Vás, my ale doporučujeme začít již od ranních příprav po večerní zábavu. Závěrem 

Máme natočeno, za celý den vznikne mnoho materiálu pro krátký klip i delší svatební film, který obsahuje opravdu vše, co se ten den událo. My se přesouváme do střižny, kde vytvoříme jedinečnou vzpomínku na celý život. Veškerý výstup je předán dle předchozí domluvy v nejvyšší 4K kvalitě. 


Portfolio

Otázky a odpovědi

1. Kolik to stojí? 

Tohle je nejčastější dotaz a není se čemu divit, když celá svatba stojí několik set tisíc korun. Naše ceny jsou vždy dle dohody se snoubenci. Záleží na mnoha faktorech, doba natáčení, požadavky na finální počet videí nebo termín dodání. Nejlevnější varianta je do desetitisíc, není však zachycen celý den. Bližší info k cenám v ceníku. 

2. Co je v ceně?

V ceně je vždy minimálně jeden výstup v podobě svatebního klipu, záběry z dronu a cesty do 100km od Ostravy. 

3. Proč jsou rozdíly mezi různými kameramany? 

Je to určitě technikou, kterou daný kameraman používá ale také tím, zda se jedná o jeho hlavní příjem. V dnešní době máme telefony, které umí natáčet opravdu kvalitně. Dokonce vzniklo i mnoho filmů, které byly natočeny pouze na telefon, ale ne vždy se telefon hodí. Kvalitní technika dokáže natáčet i za špatných světelných podmínek, na telefonu není možnost nastavení určitých parametrů pro zkvalitnění výstupu. Další věc je i použití stabilizátoru "gimbalu" všimněte si, že některá videa jsou "rozklepaná" to se s kvalitní technikou nestane. Velký vliv mají i objektivy, ne každý je vhodný pro dané místo a na telefonu jste hodně omezeni. 

4. Jste dostupní pouze v Ostravě?

Ne, naše dostupnost není omezena. Pokud se budete brát třeba na Bali a domluvíme se, budeme u toho :)